Без масок і дистанції: на вокзал у Галичі з'їхалися сотні пасажирів із "червоного" Івано-Франківська

Без масок і дистанції: на вокзал у Галичі з'їхалися сотні пасажирів із "червоного" Івано-Франківська

фото / Катерина Бутко Facebook

Люди у тисняві очікують на потяги.

У Івано-Франківську скасували посадку на потяги, у зв'язку з тим, що місто потрапило у "червону" зону карантину. Тому, аби виїхати з обласного центру, місцеві жителі прибули на залізничний вокзал у місто Галич, що розташоване за 29 кілометрів від Івано-Франківська. Охочих виїхати з Франківська виявилось чимало, тому на невеличкому вокзалі у Галичі утворилося масове скупчення людей. Чимало пасажирів без масок та у тисняві змушені очікувати на свій потяг.

"Це частина вокзалу 6-тисячного міста Галич і тут, мабуть, ніколи не було б такої кількості людей, якби не коронавірус... А все тому, що посадку на поїзд, який їде з Івано-Франківська, скасували через те, що місто потрапило в "червону" зону", — повідомила 1 вересня активістка Катерина Бутко на своїй сторінці у Facebook.

Це частина вокзалу 6 тис міста Галич і тут, мабуть, ніколи не було такої кількості людей як би не коронавірус... А все...

Опубліковано Kateryna Butko Вівторок, 1 вересня 2020 р.

Жінка обурилась такою ситуацією, наголосивши на неможливості дотримання карантинних заходів в таких умовах.

"А ось у 20 км від Івано-Франківська, очевидно, "червоної" зони, як і коронавірусу, немає, тому всі люди, які планували їхати з Франківська, приїхали на маленький вокзал у Галичі... Судячи з розкладу, ці люди мають 2 хв (!), щоб сісти на потяг. Що там із дотриманням соціальної дистанції? Л-логіка", — зазначила вона.

Нагадаємо, від 31 серпня з Івано-Франківська виїхати залізницею неможливо. Обласний центр Прикарпаття потрапив до оновленого переліку "червоних" карантинних зон. Сісти на потяг до Києва пасажири можуть тільки в сусідньому Галичі.

Місцеві мешканці незадоволені рішенням уряду щодо внесення Івано-Франківська у "червону зону" карантину, тому кілька днів поспіль виходять на протести. Тим часом мер міста Руслан Марцінків заявив, що готуватиме позов до Кабміну з вимогою скасувати постанову про режим "червоної" зони.

Підприємців Івано-Франківська обурило занесення міста до "червоної" зони

Підприємців Івано-Франківська обурило занесення міста до "червоної" зони

Повʼязані теми:

Наступна публікація