Що допоможе вберегтися від зараження коронавірусом: лікар-інфекціоніст назвав єдиний спосіб

Що допоможе вберегтися від зараження коронавірусом: лікар-інфекціоніст назвав єдиний спосіб

Фото: pixabay.com

Євген Дубровський вкотре наголосив, що зараження COVID-19 відбувається під час близького контакту.

Кількість хворих на COVID-19 збільшилася. Це правда. Хто винен? Всі ми. Тому що, ми хворіємо і заражаємо один одного. Зараження відбувається під час близького контакту. Єдине, що зараз реально працює - це соціальна дистанція, тобто ізоляція хворих.

Про це повідомив лікар-інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський у Facebook.

"Все дуже просто: захворів - сиди вдома. Але у житті не так легко дотримуватися цього принципу. Захворів, не йди на роботу, сиди без грошей. Захворів, сиди вдома і вмирай з голоду. Захворів, не йди у поліклініку і лікуйся дома сам, як знаєш. Захворів, не викликай лікаря (його ж заразиш). Захворів, не вертайся додому, бо вдома літні родичі. Але ж це нереально? Виходить, що нас звинувачують, що ми, мовляв, такі несвідомі, що неправильно хворіємо. Ось тільки запитання: як допомогти хворому вести себе так, щоб він не заражав інших, але отримав адекватну допомогу? Ось це правильні запитання. І на них потрібні зараз відповіді від відповідальних інстанцій", - підсумував лікар.

Фото: pixabay.com

Нагадаємо, лікар-інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський в ексклюзивному коментарі ТСН.ua розказав, що коронавірус часто має легкий перебіг, багато симптомів COVID-19 людина може навіть не помітити

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація