"Ще не доросли": у МОЗ пояснили, чому закрили парки під час коронавірусного карантину

Дата публікації
Перегляди
6927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ще не доросли": у МОЗ пояснили, чому закрили парки під час коронавірусного карантину

Фото: УНІАН

За словами Ляшка, гуляти можна, проте не в парках.

Під час пандемії нового типу коронавірусу COVID-19 влада вимушена закрити парки для відвідування, тому що українці ще "не доросли до потрібного рівня свідомості".

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

"Ми розуміємо, що якби в парках дотримувалися тих речей, які ми пропагуємо: щоб був соціальний розрив, щоб не контактували, їх можна було б дозволити. На жаль, ситуація не така. На жаль, ми ще не можемо дорости до того рівня свідомості, - пояснив посадовець. - Тільки суворі обмежувальні заходи дозволяють нам, нашим людям, утриматися від контактів і перервати ланцюжок інфекції".

Також, за словами Ляшка, гуляти українцям у компанії не більше двох людей або ж супроводжуючи дітей можна, проте не в парках.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6927
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація