Ще 7 областей України не готові пом’якшувати карантин: список

Ще 7 областей України не готові пом’якшувати карантин: список

Фото: УНІАН

У цих регіонах немає трьох показників, за якими послаблюють карантин.

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що сім областей України не готові до пом’якшення карантину. А саме: Донецька, Луганська, Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська та Чернівецька області. Про це він повідомив під час брифінгу.

"Умови для пом’якшення карантину стосуються трьох показників: інцидентність (кількість нових випадків за останні 7 днів на 100 тис. населення) повинна бути не більше 12 на 100 тис. населення, завантаженість ліжок в лікарнях для шпиталізації хворих з коронавірусною хворобою не повинна бути більше 50%", - пояснив він.

Станом на сьогодні понад 50% ліжок у лікарнях заповнені тільки у Чернівецькій області.

"Наступний показник — середня кількість ПЛР-тестувань за останні 7 днів на 100 тис. населення. Сьогодні ми перерахували показники і по тестуванню не проходить Донецька область, у них 9 тестів на 100 тис. населення, Луганська область — 9 тестів на 100 тис. населення і Львівська область — 11,98 тестів на 100 тис. населення. За інцидентністю не відповідають показникам Волинська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області", - додав Ляшко.

Нагадаємо, 23 травня в Україні 9 областей були не готові до переходу на другий етап пом'якшення карантину. Вони не виконали обов'язкових умов для цього. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація