Ще 35 випадків зараження: у Південній Кореї попереджають про другу хвилю спалаху коронавірусу

Ще 35 випадків зараження: у Південній Кореї попереджають про другу хвилю спалаху коронавірусу

Фото: Associated Press

В країні закрили усі бари та нічні клуби.

У понеділок, 11 травня, Південна Корея повідомила про 35 нових випадків коронавірусної інфекції COVID-19.

Нових смертей від ускладнень захворювання впродовж доби не було. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляє CNBC.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 909 людей. 256 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад дев'ять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів. 

Зазначається, що в країні попереджають про другу хвилю спалаху коронавірусу, оскільки сплеск захворювання нещодавно зафіксували у низці нічних клубів. 

Як повідомлялося, у столиці Південної Кореї зафіксовано новий спалах COVID-19 після пом'якшення карантину. Влада ухвалила рішення терміново закрити розважальні заклади. Так, у вихідні в країні виявили щонайменше 40 осіб, які заразилися після відвідування нічних клубів в Сеулі, а також в сусідніх містах: Інчхоні і Кьонгі. Відомо, що 17 з них заразилися від 29-річного чоловіка, який 2 травня відвідав три нічні клуби в сеульському районі Ітевон.

Раніше прем'єрміністр країни Чон Се Гюн доручив урядовцям підготувати план заходів щодо забезпечення санітарії та дотримання дистанції між учнями у школах. Почати поетапно відкривати навчальні заклади в уряді планують вже з 13 травня. Окрім того, лише минулого тижня країна послабила обмеження, оскільки кількість нових випадків продовжувала зменшуватися, а це дозволило підприємствам поступово почати відкриття та проведення зборів.

Нагадаємо, що у Південній Кореї вчені виявили 38 антитіл, які можуть нейтралізувати коронавірус. Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися. 

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 39-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація