Руйнується система охорони здоров'я в Італії: пацієнти лежать в коридорах на апаратах ШВЛ (фото)

Руйнується система охорони здоров'я в Італії: пацієнти лежать в коридорах на апаратах ШВЛ (фото)

Руйнується система охорони здоров'я в Італії: пацієнти лежать в коридорах на апаратах ШВЛ (фото)

Фото: La Stampa

В країні не вистачає місць у лікарнях.

За останні 24 години в Італії зареєстрували рекордних 39 811 нових випадків коронавірусу. У деяких лікарнях пацієнти лежать на ношах у коридорах, підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

Про це передає Daily Mail.

Міністерство охорони здоров'я Італії повідомило про 425 смертей, пов'язаних із COVID-19. Наразі в країні, яка зареєструвала близько 902 490 заражень коронавірусом від початку його спалаху, померло 41 063 людини.

Північний регіон Ломбардія, зосереджений на діловій столиці Італії Мілана, залишався найбільш постраждалим районом, повідомляючи про 11 489 нових випадків у суботу проти 9 934 у п'ятницю. Сусідній регіон П'ємонт був другим найбільш постраждалим — 4437 випадків проти 4878 напередодні.

Італія затвердила новий пакет допомоги, щоб пом'якшити удар по економіці від обмежень, які вона запровадила на початку цього тижня, намагаючись зупинити відновлення пандемії COVID-19. Заходи, узгоджені урядом за одну ніч, коштують 2,9 млрд євро (3,4 млрд доларів).

Фото: La Stampa

Італію поділили на три зони відповідно до тяжкості останнього спалаху. Обмеження менш суворі, ніж у березні. Проте багато магазинів були закриті в зонах найвищого ризику, таких, як міланський регіон Ломбардії, де люди можуть залишати свої будинки лише через роботу, за станом здоров'я або за надзвичайних ситуацій.

Цей новий пакет допомоги затримує весняні податкові платежі, що мали відбутися в листопаді, та збільшує трансферти компаніям, що працюють у регіонах, класифікованих як "червоні" або "помаранчеві", які зазнали найсуворіших обмежень.

"Ми збільшили компенсації, оскільки зрозуміли: того, що надано для весняного блокування, було недостатньо", — сказав прем'єр-міністр Джузеппе Конте в інтерв'ю Corriere della Sera. 

Фото: La Stampa

Пакет передбачає кошти на догляд за дитиною або відпустку для роботи батькам, які не можуть працювати вдома після того, як уряд запровадив онлайн-класи для середніх шкіл. Конте зазначив, що кошти також були виділені для регіонів, які за нинішньої системи можуть перетворитися на зони підвищеного ризику.

'Повороту назад немає. Альтернатива — закрити всю країну, завдавши величезної шкоди", — сказав Конте.

Нагадаємо, глобальна біотехнологічна компанія CSL в Мельбурні розпочне виробництво мільйонів флаконів однієї з найбільш перспективних вакцин проти коронавірусу. Вчені сподіваються, що випробування доведуть її ефективність і вакцину можна буде швидко розподілити.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація