Розробники вакцини Pfizer і BioNTech оцінили її ефективність проти нового штаму коронавірусу

Розробники вакцини Pfizer і BioNTech оцінили її ефективність проти нового штаму коронавірусу

Фото: Associated Press

Повідомлення про новий штам коронавірусу у Британії з'явилися минулого тижня.

Американська і німецькі компанії Pfizer та BioNTech перевірять ефективність своєї вакцини проти нового штаму коронавірусу, про який вперше повідомили у Великій Британії. Наімовірніше, препарат буде дієвим у захисті від мутації COVID-19.

Про це заявив генеральний директор і співзасновник BioNTech Угур Шахін в інтерв'ю Bild.

На його думку, вакцина може бути ефективною проти мутованого вірусу, адже вже показала свою дієвість щодо попередніх варіацій коронавірусу.

Водночас Шахін уточнив, що найближчим часом компанії планують детальніше вивчити дію вакцини. Попередньо, це займе близько двох тижнів.

"У найближчі тижні це будуть перевіряти", - сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що в країні було виявлено щонайменше тисячу випадків захворювання на новий різновид коронавірусу. Генкок сказав, що цей варіант вірусу відрізняється від вже відомого тим, що значно швидше поширюється. 

У суботу, 19 грудня, прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що в Лондоні і на південному сході Англії вводять від 20 грудня четвертий, найвищий рівень обмежень. Зокрема, мешканцям зазначених районів заборонять збиратися разом на Різдво. Також зачиняються магазини, які не продають предмети першої необхідності, салони краси та спортзали.

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Великій Британії його нового штаму. 

Новий мутований коронавірус сколихнув Велику Британію

Новий мутований коронавірус сколихнув Велику Британію

Повʼязані теми:

Наступна публікація