"Розподілений не означає витрачений": Шмигаль розповів, скільки насправді витратили із "коронавірусного" фонду

"Розподілений не означає витрачений": Шмигаль розповів, скільки насправді витратили із "коронавірусного" фонду

Фото: УНІАН

На початку фонд боротьби з COVID-19 становив 64,7 мільярда гривень.

З Фонду боротьби з коронавірусом і його наслідками наразі витрачено лише близько 10% усіх коштів. Надалі уряд планує здійснювати його перерозподіл, зокрема, на боротьбу з економічними наслідками пандемії.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу на ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", повідомляє Укрінформ.

"Фонд COVID-19 становив 64,7 мільярда гривень на боротьбу з наслідками коронавірусу. Він уже розподілений. Але розподілений не означає витрачений. Кошти, які витрачені, - це на сьогодні до 10% від загальної суми. Але, звичайно, боротьба з коронавірусом - процес тривалий і не завжди передбачуваний. Звичайно, ми будемо спільно з бюджетним комітетом Верховної Ради робити (і вже робили) перерозподіл всередині цього фонду", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що Фонд боротьби з коронавірусом і його наслідками націлений на забезпечення заробітної плати медикам і медичних засобів для лікарень.

"Але він також розрахований на боротьбу з наслідками. Тому ми з цього фонду фінансуємо і певні економічні заходи, бо це також боротьба з наслідками COVID-19, оскільки наслідки економічної кризи, за прогнозами світових експертів, можуть бути більш трагічні, ніж наслідки медичної кризи", - підкреслив Шмигаль.

За його словами, боротьба з наслідками економічними - це теж важливий етап і його теж треба розпочинати вже сьогодні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у фонді боротьби з коронавірусом майже закінчилися кошти. 

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

У США почали фінальну наймасштабнішу фазу досліджень вакцини від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація