Російські медики заявили про дефіцит засобів індивідуального захисту

Російські медики заявили про дефіцит засобів індивідуального захисту

Фото: Associated Press

Лист до уряду РФ підписали 28 членів експертної групи.

Російські лікарі, експерти і благодійники звернулися до заступника голови уряду Тетяни Голікової з проханням вжити термінових заходів через дефіцит засобів індивідуального захисту для медиків.

Вони вимагають вирішити проблему до другої хвилі коронавірусу, на яку очікують восени, пише видання РБК-Росія.

Лікарі зауважують, що наразі в країні дефіцит засобів індивідуального захисту для медичного персоналу. Крім того, фахівці наголошують на тому, щоб уряд переглянув документи з регулювання закупівлі засобів захисту. Ліміти на закупівлі призводять до того, що за підсумками закупівельних процедур вибирають постачальника товару низької якості за завищеними цінами.

За результатами опитування, проведеного серед персоналу лікарень, експерти дійшли до висновку, що майже у 49% випадків в медичних організаціях не використовується чіткий алгоритм розрахунку потреби в засобах індивідуального захисту. Такий алгоритм не прописаний також в останній версії тимчасових методичних рекомендацій МОЗ, йдеться в листі.

Ще одна проблема, яка була виявлена ​​в результаті опитування, - побоювання значної частини респондентів відкрито говорити про дефіцит засобів захисту. 43% опитаних медиків охарактеризували тему забезпеченості засобами захисту як "небезпечну і ризиковану для будь-якого коментування та обговорення".

Лист підписали 28 членів експертної групи.

Слід зауважити, що в Росії за добу вилікувалися майже чотири тисячі заражених коронавірусів. Загальна кількість видужали перевищило 175 тисяч. В країні зареєстровано близько 415 тисяч фактів зараження. 4855 осіб померли. Росія перебуває на третьому місці в світі за кількістю інфікованих.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка, а в першу чергу Бразилія, стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. В країні кількість хворих коронавірусом зросла до 514 849 осіб. Загалом від початку пандемії у Бразилії від COVID-19 померли 29 314 осіб. 

Коронавірус у світі: епіцентр перемістився до Бразилії, а Чорногорія більше не має хворих

Коронавірус у світі: епіцентр перемістився до Бразилії, а Чорногорія більше не має хворих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація