Родичі не заразилися: хлопець, який хворів на коронавірус найдовше за всіх в Україні, розповів про хворобу

Дата публікації
Перегляди
3068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Родичі не заразилися: хлопець, який хворів на коронавірус найдовше за всіх в Україні, розповів про хворобу

Фото: скриншот з відео

Максим Головкін провів 55 днів на самоізоляції.

В Одесі одужав пацієнт, який хворів на коронавірус найдовше за всіх в Україні. У 24-річного Максима Головкіна першим в місті офіційно підтвердили COVID-19.

Вже після того, коли хлопець не мав жодних симптомів, ПЛР-тести все одно показували наявність вірусу в його організмі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні, 6 травня, Максим Головкін написав в соцмережі Інстаграм під фото негативного тесту ПЛР: «Офіційно одужав! Свобода».

За його словами, він почувається добре і абсолютно здоровим.

Максим провів 55 днів на самоізоляції.

За його словами, спочатку він дізнався про свою хворобу не від лікарів, а із засобів масової інформації. "З часом воно все налагодилося. Взагалі, вся система. І останні два тести я дізнавався безпосередньо у свого лікаря", - сказав хлопець.

Медики не знали, чим пояснити такий тривалий перебіг хвороби. Були одностайні лише в одному – він має лишатися вдома.

"Я взагалі живу за кордоном більшу частину року, в США. Їхні дослідження показують, що люди перестають бути заразними на десятий - чотирнадцятий день хвороби. За протоколами США і Європи 14 днів без клініки, без симптомів означають, що людина здорова і вона вільна", - каже Максим Головкін.

Хлопець підозрює, що, наймовірніше, коронавірус підхопив в Америці. Він відчув себе зле 13 березня, після того, як повернувся з-за океану. В нього була висока температура та пневмонія, але експрестест показував негативний результат.

І лише ПЛР-діагностика виявила коронавірус. Молодий організм недугу швидко здолав, але лікарі наполягли на подальшій ізоляції.

Проте вдома родичі Максима недугу не підхопили. Усі симптоми, навіть слабкість, у нього зникли, але ПЛР-тести чотири рази поспіль показали позитивний результат.

"Ніяких симптомів хвороби ні у кого, з ким в мене був будь-який контакт, немає. Причому ні тут, ні в Штатах. Багатьом людям це (тест - ред.) просто не роблять, а от до мене причепилися. З приводу тесту для моїх близьких, то мені до середини квітня говорили, що їм тест зробити не можна, тому що вони не були за кордоном. Тобто той факт, що ми з ними живемо в одному приміщенні, цього не вистачало для місцевих медиків", - додав Максим Головкін.

У кожного в сім’ї Максима вдома є своя кімната. Всі дотримувалися норм, зокрема, ходили в масках і рукавичках. "Медики мені сказали, що цілком можливо, що мої родичі були просто носіями і перехворілі без симптомів. І до того моменту, як їм зробили тести, вони вже були не хворі. Це цілком реально. Зараз в них вірусу немає і все добре", - каже Максим.

Також Максим розповів, що був вимушений розказати про свій випадок через те, що в ЗМІ казали, що він переховується. "Я був перший, хто захворів в Одесі. Мені довелося, щоб очистити своє ім'я, сказати, що це я і я не переховуюсь, а знаходжуся постійно в самоізоляції. Після цього я вже просто розповідав людям, які потрапили в таку ж саму ситуацію, щоб вони знали, як з цим боротися і як отримати найкращий результат для себе", - поділився хлопець.

Він розповів, як контролювали його самоізоляцію. "Мені подзвонила поліція, питала, де я знаходжуся. Я казав, що я весь час вдома. Тому що я знаходився весь час на ізоляції. Лікарі почали зі мною поступово спілкуватися телефоном, потім і обласний департамент охорони здоров’я почав зі мною спілкуватися", - сказав Максим.

Перше, що хоче зробити Максим, – віддати медикам давно закуплене його фірмою обладнання для боротьби з коронавірусом.

55 днів суворої самоізоляції: перший пацієнт з COVID-19 в Одесі повністю одужав від недуги

55 днів суворої самоізоляції: перший пацієнт з COVID-19 в Одесі повністю одужав від недуги

Нагадаємо, що 3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше.

Олена Черняєва

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
3068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація