Різдво в умовах пандемії коронавірусу: як в Європі готуються до свят

Різдво в умовах пандемії коронавірусу: як в Європі готуються до свят

Фото: Associated Press

У країнах ЄС посилили карантинні заходи через зростання захворюваності коронавірусом.

Європа готується до святкування Різдва в умовах пандемії. Одні країни посилюють обмеження, інші - скасовують, дозволяючи людям відсвяткувати. Так, в Угорщині на Різдво влада оголосила карантинні полегшення, а в Греції - їх посилюють.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Громадянам в Угорщині дозволили гуляння на Різдво, не масові, адже влада рекомендує людям утриматися від скупчень людей. Водночас в ніч проти 25 грудня 2020 року в країні скасовують комендантську годину.

У Греції ж на Різдво заборонили традиційні колядування. До церкви вірян пускатимуть обмежену кількість.

А у Франції, де тимчасово забороняли авіасполучення з Британією через виявлений там новий штам коронавірусу, відсьогодні поновлюють сполучення. Але до країни можна буде в'їхати лише водіям вантажівок та громадянам Євросоюзу із негативним тестом на коронавірус.

Тим часом французький президент Еммануель Макрон у телефонній розмові з українським лідером Володимиром Зеленським пообіцяв допомогти із прискоренням надання якісної вакцини від COVID-19 для України.

Нагадаємо, Польща від 28 грудня йде на новорічний локдаун. Діятимуть обмеження впродовж трьох тижнів, до 17 січня. А у новорічну ніч запроваджують комендантську годину.

Як повідомлялося, Європі на Різдво і Новий рік будуть діяти карантинні обмеження. Які саме, у кого буде найсуворіший локдаун і коли, та яка ситуація з коронавірусом в європейських країнах, читайте в матеріалі.

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

Коронавірус у світі: в Угорщині на Різдво карантин полегшують, а у Греції посилюють

Повʼязані теми:

Наступна публікація