Рівненська область не відкриватиме міжобласні пасажирські перевезення до 24 червня

Рівненська область не відкриватиме міжобласні пасажирські перевезення до 24 червня

Фото: УНІАН

Відповідне рішення ухвалили в Рівненській ОДА через зростання кількості хворих на коронавірус в Україні.

На Рівненщині не будуть відновлювати міжобласні пасажирські перевезення до 24 червня. Таке рішення пояснюють стійкою динамікою зростання кількості хворих на коронавірус.

Про це оголосили на брифінгу в Рівненській ОДА.

За словами першого заступника очільника регіону Сергія Подоліна, за підсумками минулої доби в області зафіксовано 16 нових випадків захворювань на COVID-19. Загалом же, з початку пандемії на Рівненщині зареєстровано 1491 випадок захворювань коронавірусом, 127 людей сьогодні перебувають у лікарнях.

"Наше завдання постійно аналізувати динаміку. Сьогодні вона не є позитивною, щоб послабити карантин на території області. Тому, як мінімум, згідно з рішенням комісії до 24 червня послаблення і відновлення перевезень на буде", - зазначив Подолін.

Онлайн-брифінг першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна та начальника управління охорони здоров'я Олега Вівсянника...

Опубліковано Рівненська обласна державна адміністрація Вівторок, 26 травня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що на брифінгу головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що сім областей України не готові до пом’якшення карантину. А саме: Донецька, Луганська, Львівська, Волинська, Закарпатська, Рівненська та Чернівецька області.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація