Рішуче проти локдаунів: у Мексиці кількість випадків зараження коронавірусом перевищила мільйон

Рішуче проти локдаунів: у Мексиці кількість випадків зараження коронавірусом перевищила мільйон

Фото: Associated Press

Помічник міністра охорони здоров'я вважає широкомасштабне тестування "марною тратою часу, сил та грошей".

Мексика стала одинадцятою країною світу, в якій кількість випадків захворювання на COVID-19 перевищила позначку в мільйон.

Про це у суботу, 14 листопада, повідомляє The Associated Press.

Загальний показник інфекцій сягнув позначки в 1 003 253, коли позитивні результати тестів на коронавірус отримали ще 5 860 жителів країни.

Зазначимо також, що впродовж доби в Мексиці зафіксували 635 пов'язних із новою недугою летальних випадків. Таким чином, кількість смертей серед пацієнтів із коронавірусом зросла до 98 259. 

Фахівці ж вважають, що справжнє число хворих на COVID-19 є значно вищим, оскільки влада країни рішуче виступає проти запровадження для боротьби з пандемією локдаунів, тестування та відстеження контактів. 

Так, помічник мексиканського міністра охорони здоров'я Уго Лопес-Гатель Рамірес каже, що будь-яке широкомасштабне тестування на коронавірус буде "марною тратою часу, сил та грошей".

Також, за його словами, маски "є допоміжним заходом для запобігання поширенню вірусу", однак, вони не захищають від зараження тих, хто їх носить.

Додамо, що президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор використовує захисну маску вкрай рідко, як, власне, і Лопес-Гатель Рамірес.

Водночас міжнародні експерти рекомендують масове тестування і кажуть, що маски для обличчя захищають як користувача, так і інших людей.

У Мексиці ж спробували альтернативний підхід, який полягає у приділенні "особливої уваги" районам, у яких виявляють випадки зараження COVID-19. Зокрема, на в'їзді до них встановлюють плакати із попередженням: "Обережно! Ви потрапляєте до зони високого зараження". Деколи у цих районах також встановлюють спеціальні кіоски, де можна здати тест на коронавірус.

А тим часом в країнах Європи фіксують "коронавірусні" рекорди. Про те, як реагує влада, - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Європейські країни на тлі другої хвилі коронавірусу все активніше запроваджують карантинні обмеження

Європейські країни на тлі другої хвилі коронавірусу все активніше запроваджують карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація