Рішення про скасування ДПА буде ухвалювати Верховна Рада - УЦОЯО

Рішення про скасування ДПА буде ухвалювати Верховна Рада - УЦОЯО

Фото: УНІАН

Сьогодні, 16 червня, це питання буде вирішувати профільний освітній комітет парламенту.

Заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко повідомила, що питання про скасування ДПА у формі ЗНО буде ухвалене до кінця цього тижня.

Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

"ВРУ вирішує питання, чи треба буде обов'язково складати ДПА для всіх здобувачів повної загальної середньої освіти. Це випускники шкіл, профтехзакладів освіти і студенти вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, які мусили б цього року отримати свідоцтво. Тобто те питання, яке КМДА порушувала про те, шо внаслідок коронавірусу варто було б відмінити ДПА. До кінця цього тижня рішення має бути ухвалене", - заявила Вакуленко.

Раніше з пропозицією про скасування Державної підсумкової атестації (ДПА) у формі Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) виступила КМДА, однак у Міносвіти назвали таке рішення нечинним і таким, що не підлягає виконанню.

Нагадаємо, 15 червня абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО" і зібралися з пікетом під стінами Міністерства освіти. Цьогорічні вступники нашвидкуруч намалювали плакати і вийшли під стіни МОН - на захист зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО вдома: абітурієнти влаштували акцію протесту через скасування пробних іспитів

ЗНО вдома: абітурієнти влаштували акцію протесту через скасування пробних іспитів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація