Рекордний спалах: у Львівській області за добу зафіксували 155 нових випадків COVID-19

Рекордний спалах: у Львівській області за добу зафіксували 155 нових випадків COVID-19

Фото: Associated Press

У стаціонарах побільшало пацієнтів з тяжким перебігом хвороби.

За минулу добу, 16 червня, у Львівській області зафіксували 155 нових випадків інфікування коронавірусом. Це найвища цифра в регіоні від початку пандемії. Львівська область і далі залишається у трійці регіонів з найбільшою кількістю хворих.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За минулу добу у Львівській області зробили 558 ПЛР-тестів і 155 з них виявилися позитивними. Більшість цих зразків були забрані вчора або два дні тому, тобто, ці цифри відображають реальну картину. Бо раніше в лабораторіях була велика черга, і деякі люди отримували результати ПЛР-тестів, коли вже вилікувалися. 

"Ми можемо говорити як і про збільшення кількості людей, які тестуються, так і про правильну прицільну вибірку тих людей, які обстежуються. Так, і, звичайно, про те, що в нас є певний ріст захворюваності, збільшення кількості звернень за медичною допомогою", - розповіла інфекціоністка Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко.

Обласна інфекційна лікарня заповнена фактично повністю: тут майже дві сотні пацієнтів і з підтвердженим COVID-19, і з підозрою на нього. Медики зазначають, що у стаціонарах побільшало пацієнтів з тяжким перебігом хвороби, бо вірус змінився: пневмонія може розвинутися за лічені дні і без жодних сипмтомів. Тяжкі ж пацієнти довго перебувають у лікарні - від трьох до п'яти тижнів.

Летальних випадків в регіоні вже 107. Учора від ускладнень COVID-19 помер 28-річний чоловік, у нього були ускладнення - цукровий діабет і ожиріння.

Як зауважують медики у Львівській області, цифри свідчать, що вірус нікуди не зник, а оскільки люди масово ігнорують карантин, сподіватися на різкий спад навряд чи доводиться. 

Рекордний спалах: у Львівській області зафіксували 155 нових інфікованих за добу

Рекордний спалах: у Львівській області зафіксували 155 нових інфікованих за добу

Як повідомлялося, в Україні 17 червня зранку число інфікованих коронавірусом зросло до 33 234. Кількість випадків COVID-19 за останню добу збільшилася на понад 750 випадків. Від початку пандемії померло 943 людей. За останню добу зафіксували 758 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 14 943. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація