Разумков, який вже два тижні хворіє на коронавірус, знову отримав "позитивний" тест

Разумков, який вже два тижні хворіє на коронавірус, знову отримав "позитивний" тест

Фото: УНІАН

Разумков каже, що почувається значно краще.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, який захворів на коронавірус, вже два тижні лікується і перебуває на самоізоляції вдома. Політик повторно здав тест на COVID-19, але отримав позитивний результат.

Про це голова ВР написав у своєму Faceook.

Разумков уточнив, що його стан здоров'я покращується, а тому він сподівається, що вже наступного тижня зможе повернутися до роботи у традиційному режимі.

"Почуваю себе значно краще, але результат тесту досі "позитивний". Тому вимушений дистанційно працювати над питаннями, які будуть розглядатися наступного пленарного тижня", - повідомив Дмитро Разумков.

Зі слів спікера парламенту, статистика захворюваності на коронавірус в кулуарах Ради серед народних депутатів поки невтішна. Але, як уточнив Разумков, завдяки віддаленому формату роботи в комітетах та відсутності пленарних засідань Верховної Ради протягом останніх тижнів хворих може стати менше. 

Вже два тижні як я знаходжуся на самоізоляції вдома. Почуваю себе значно краще, але результат тесту досі «позитивний»....

Опубликовано Дмитро Разумковым Среда, 25 ноября 2020 г.

Нагадаємо, 11 листопада голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що захворів на коронавірус. Це підтвердив позитивний результат тесту.

Повідомлялося, що 23 листопада, президент Володимир Зеленський і керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак повідомили, що одужали від коронавірусу.  

Як відомо, позитивні результати тестів на коронавірус Андрій Єрмак та Володимир Зеленський отримали 9 листопада Лікувалися вони в столичній "Феофанії", де і працювали, де зі спеціально облаштованого кабінету глава держави проводив селекторні наради. 

Згодом головний лікар "Феофанії" запевнив, що президент перебуває в лікарні на таких самих умовах, що й інші. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
890
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація