Раніше 15 червня немає сенсу: Шмигаль про відновлення авіаперевезень

Раніше 15 червня немає сенсу: Шмигаль про відновлення авіаперевезень

Фото: УНІАН

Уряд буде синхронізувати авіаційне сполучення з відкриттям кордонів країнами-партнерами.

Уряд  повернеться до питання відновлення рейсових авіаперевезень після 15 червня.

Про це 20 травня повідомив прем`єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"Що стосується роботи аеропортів і запуску рейсових авіаперевезень, до цього питання ми повернемося, очевидно, після 15 червня, коли авіаперевізники отримають можливість вилітати і кудись летіти. Поки що аеропорти наших країн-партнерів закриті. Ми ведемо діалог з авіаперевізниками і поки що є позиція, що раніше 15 червня немає сенсу відкривати аеропорти і запускати рейсові авіаперельоти", - сказав він, додавши, що нерегулярні авіаперевезення на сьогодні здійснюються.

Своєю чергою міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Кабмін затвердив 15 червня як дату початку прийняття і відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом. "Конкретний графік, з якими країнами відновлюватимемо авіаційне сполучення, ми інформуватимемо окремо. Зараз над цим ведемо роботу, оскільки більшість країн залишають закритими кордони, але починаючи з червня відкривають і туристичні сезони, і кордони для іноземних громадян. Ми будемо синхронізувати ці процеси", - зазначив міністр.

Нагадаємо, на засіданні Кабінету міністрів України також ухвалили рішення про можливе відкриття метро у Києві від 25 травня.

У столиці готуються до запуску громадського транспорту у звичайному режимі

У столиці готуються до запуску громадського транспорту у звичайному режимі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація