Радуцький: "Cистема охорони здоров'я витримує навантаження у 30 тисяч захворілих на добу"

Радуцький: "Cистема охорони здоров'я витримує навантаження у 30 тисяч захворілих на добу"

Фото: Associated Press

Сьогодні виробники не кисню, а додаткового обладнання не встигають виконати замовлення.

На сьогоднішній день система охорони здоров'я витримує навантаження у 30 тисяч захворілих на добу.

Про це заявив голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" 10 грудня.

"Колись було 8, колись було 20. Кожного дня збільшується і подача кисню, і кількість ліжок, тому дійсно в нас сьогодні 30 тисяч. Якщо ми починали з 1200 ліжок, обладнаних киснем в інфекційних лікарнях для COVID-19, сьогодні ми маємо 19 тисяч.", - зазначив він.

Крім того, Радуцький наголосив, що наразі, незважаючи на державні замовлення, наявність грошей з "ковідного" фонду, з місцевих бюджетів, є проблема.

"В Україні ніколи не було такої потреби, сьогодні виробники не кисню, а додаткового обладнання (трубок - Ред.) не встигають виконати замовлення. Сьогодні Україна вимушена закуповувати кисневі концентратори, бо це швидше, ніж проводити звичайний кисень. Але робиться і те, і інше", - зазначив він.

Нагадаємо, що за даними Національної служби здоров'я України (НСЗУ), в Україні кількість пацієнтів госпіталізованих з COVID-19 у листопаді (63 958 пацієнтів) зросла на 25% порівняно з жовтнем. Ще понад 8,5 тисяч продовжили розпочате у жовтні лікування. А за листопад виявлено майже стільки ж випадків хвороби, скільки за весь час пандемії.

Тим часом в Україні 10 грудня зранку число інфікованих коронавірусом збільшилося до 858 714. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 13 тисяч.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація