Путін пояснив, чому досі не зробив щеплення від коронавірусу російською вакциною "Супутник V"

Путін пояснив, чому досі не зробив щеплення від коронавірусу російською вакциною "Супутник V"

Фото: Associated Press

За словами Путіна, виробники "Супутник V" почнуть співпрацювати з AstraZeneca.

Президент Російської Федерації Володимир Путін досі не отримав щеплення від COVID-19 російським препаратом "Супутник V", оскільки перебуває у віковій групі, до якої вакцинація "ще не добралася".

Про це він заявив на великій пресконференції у четвер, 17 грудня, пише "Інтерфакс".

68-річний російський очільник пояснив, що для його віку "вакцини поки немає". Він нагадав, що препарат має вікові обмеження, однак пообіцяв щепитися, як тільки це буде можливо.

Путін запевнив, що "Супутник V" є ефективним та безпечним. За його словами, РФ наразі не вистачає "заліза" для виробництва препарату, а тому країна веде перемовини щодо його випуску з іноземними виробниками.

"AstraZeneca (британсько-шведська компанія, яка співпрацює з Оксфордським університетом. - Ред.) готова з нами працювати, підписують зараз відповідні угоду, - сказав голова держави. - Це дуже добре, мене це дуже радує, коли фахівці на такому високому рівні, а це велика гарна компанія зі світовим ім'ям, коли вони об'єднують зусилля в тому числі і з російськими партнерами".

Раніше російський фонд прямих інвестицій заявив, що вакцина "Спутник V" може вироблятися в Україні. Цю інформацію спростувала одна з провідних українських фармкомпаній АТ "Біолік".

Голова українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда вважає, що російська вакцина від коронавірусу "Спутник V" може бути небезпечною, оскільки ще не пройшла певні дослідження за вимогами ЄС. 

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація