Проти коронавірусу ВООЗ дозволила нетрадиційні методи лікування

Проти коронавірусу ВООЗ дозволила нетрадиційні методи лікування

Фото: Associated Press

Африканські медики мають намір використовувати традиційні засоби для лікування коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила проведення третьої фази клінічних випробувань африканських лікарських трав для лікування COVID-19. Третя фаза клінічних випробувань буде мати вирішальне значення для повної оцінки безпеки та ефективності нових ліків на основі африканських трав, наголосили у ВООЗ.

Про це йдеться на сайті ВООЗ 21 вересня.

ВООЗ схвалила протокол випробувань, статут і технічне завдання на створення комісії з моніторингу даних і безпеки для клінічних випробувань.

"Якщо традиційний продукт медицини виявиться безпечним, ефективним і гарантованої якості, ВООЗ рекомендуватиме його для великомасштабного місцевого виробництва", - заявив директор відділу загального охоплення послугами охорони здоров'я регіонального бюро ВООЗ в Африці Проспер Тумусіїме.

Партнерами ВООЗ виступають Африканський центр із контролю і профілактики захворювань і Комісія Африканського союзу із соціальних питань.

Ця організація в травні цього року оголосила, що буде розглядати традиційні методи лікування коронавірусної інфекції відповідно до єдиної для всіх ліків процедури випробувань.

Тим часом, стало відомо, коли в Європі розпочнуть застосовувати вакцину проти коронавірусу. Так, використання вакцини проти коронавірусу в Європі може розпочатися в першій половині 2021 року. 

Своєю чергою, президент США Дональд Трамп заявив, що влада до квітня 2021 року може отримати стільки вакцини від коронавірусу, що її вистачить для всіх жителів Сполучених Штатів Америки. 

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти

Повʼязані теми:

Наступна публікація