Протест лікарів у Луцьку: медики просять не перетворювати пологовий на коронавірусний шпиталь

Протест лікарів у Луцьку: медики просять не перетворювати пологовий на коронавірусний шпиталь

Фото: Суспільне

Працівники пологового будинку перекрили дорогу біля міськради.

Сьогодні, 15 жовтня, біля приміщення Луцької міської ради зібралися працівники пологового будинку. Медики просять не перетворювати родильні відділення у шпиталь для хворих на коронавірусну інфекцію.

На місці присутні близько пів сотні працівників місцевого пологового будинку, інформує "Суспільне". Вони вимагають у міської влади пояснень, щодо подальшої долі медзакладу.

Із собою на мітинг протестувальники принесли плакати із гаслами та закликами не розміщувати недужих на коронавірус в пологовому будинку.

Фото: Суспільне

В міській раді з 9:00 триває бюджетна комісія. Під час засідання депутати обговорювали також питання перепрофілювання пологового будинку у Луцьку.

О 10:00 до медиків з міськради ніхто не вийшов. Працівники пологового будинку перекрили дорогу біля Луцькради. Медики безперервно ходять пішохідним переходом. Щодесять хвилин пропускають автівки, але у центральній частині міста вже утворилися затори.

Фото: Суспільне

Наразі відомо, що під час обговорення ситуації з перепрофілюванням пологового будинку в шпиталь для лікування COVID-19, депутати підтримали попереднє рішення міської влади.

Фото: Суспільне

Нагадаємо, у пологовий будинок в Луцьку завезли 250 ліжок. У медзакладі влада міста планує облаштувати шпиталь для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Лікарі ж пологового запевняють, що породіллі не захочуть народжувати поруч з хворими на COVID-19 пацієнтами. Тому 5 родильних залів, операційні та палати медикам доведеться переносити до гінекологічного корпусу разом з ліжками та обладнанням. Але там, за словами медиків, вони "не зможуть забезпечити настільки комфортне перебування жінок і дітей, як у пологовому".

Повʼязані теми:

Наступна публікація