Пропозиції МОЗ будуть завтра: у Кабміні пояснили, як і коли ухвалять рішення щодо локдауну

Пропозиції МОЗ будуть завтра: у Кабміні пояснили, як і коли ухвалять рішення щодо локдауну

Фото: УНІАН

У Кабміні заговорили про стабілізацію ситуації з коронавірусом.

Рішення про посилення обмежень буде ухвалено після висновків МОЗ за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня. Наразі спостерігається стабілізація поширення COVID-19. Обмеженням у суботу і неділю, попередньо, вдалося дещо знизити захворюваність коронавірусом.

Про це сказав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов в ефірі каналу "Україна 24".

За його словами, висновки щодо карантину вихідного дня, а також пропозиції щодо нових обмежень, Міністерство охорони здоров'я озвучить 2 грудня. Після цього і буде ухвалено рішення.

"За результатами аналізу Секретаріату РНБО, є по тижнях явне зниження активності у вихідні, а якщо подивитися статистику щодо зростання кількості захворюваності, щотижневі показники говорять про те, що йде суттєве уповільнення і практично стабілізація кількості українців, які захворіли та виявлені з коронавірусною інфекцією. Я думаю, що ми завтра побачимо пропозиції Міністерства охорони здоров'я і відповідно до них ухвалюватимемо рішення", — сказав Немчінов.

Крім того, він каже, що ймовірність повного локдауну може стосуватися тієї чи іншої сфери. Як приклад, він назвав креативну сферу, роботу якої припинено у вихідні дні.

Нагадаємо, джерела ТСН.ua у "Слузі народу" підтвердили, що локдаун в Україні почне діяти від 24 грудня і триватиме до 15 січня. Однак офіційної інформації щодо цього наразі немає. 

Згодом речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель уточнила, що керівництво держави продовжує вивчати всі можливі сценарії введення нових обмежень і точна дата введення карантину ще не визначена.

Уряд розглядає введення повного локдауну на новорічні свята

Уряд розглядає введення повного локдауну на новорічні свята

Повʼязані теми:

Наступна публікація