"Прохання бізнесу": Ляшко прокоментував заборону продажу шкарпеток

Дата публікації
Перегляди
1764
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Прохання бізнесу": Ляшко прокоментував заборону продажу шкарпеток

Фото: УНІАН

У супермаркетах на період локдауну ввели заборону на продаж окремих товарів.

Заборона на продаж окремих товарів у супермаркетах під час локдауну, який триватиме від 8 до 24 січня, це прохання бізнесу.

Про це в інтерв'ю lb.ua заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, перед введенням обмежень із представниками бізнесу було проведено багато зустрічей. "Я зараз скажу таку сокровенну річ: ці обмеження – прохання бізнесу", — відповів Ляшко на питання щодо заборони продажу шкарпеток 

Санлікар каже, що такі обмеження відповідають інтересам бізнесу, який спеціалізується на торгівлі такими товарами.

"Є бізнес, який продає виключно посуд, виключно одяг, виключно іграшки. Вони втрачають прибуток під час карантину, бо вони зачинені, а поруч супермаркети продовжують працювати — і продають посуд, одяг та іграшки. Ми ж не тому вводимо обмеження, що вірус шкарпетками передається", — наголосив Ляшко. 

Як повідомлялося, уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня 2020 року. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень "помаранчевої зони", які діють і зараз, до 28 лютого. 

До 24 січня включно забороняється діяльність побутових магазинів. Водночас інші магазини можуть торгувати товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою, а також пальним. Продаж інших груп товарів дозволяється лише з доставкою. 

Степанов пояснив, чому під час локдауну не можна купувати шкарпетки

Степанов пояснив, чому під час локдауну не можна купувати шкарпетки

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
1764
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація