Профілактика коронавірусу: Комаровський розповів, що робити, щоб не захворіти

Профілактика коронавірусу: Комаровський розповів, що робити, щоб не захворіти

скріншот з відео / Дмитро Комаровський, YouTube

Лікар порекомендував спочатку почати слідкувати за вологістю у кімнаті і повітрообміну.

Які ліки треба просто зараз почати вживати, щоб не заразитися коронавірусом? Шанси не захворіти на COVID-19 дає тільки вакцинація.

Про це розповів відомий доктор Євген Комаровський.

Наразі ліків проти коронавірусу немає. "Тобто все, що ви чули про цинк, про вітамін D, вітамін С - це все не має ніякого відношення до ймовірності захворіти", - сказав Комаровський.

За його словами, ймовірність переходу хвороби у важку форму, яка має місце у 5-15% хворих, залежить від того, чи є у людини в організмі дефіцит цинку, вітамінів D і С. "Так, багато лікарів, а також сучасні протоколи рекомендують не допускати дефіциту цих вітамінів і мікроелемента в організмі. Ще раз кажу, це п'ється не для того, щоб не захворіти, а щоб хвороба не перейшла у важку форму", - підкреслив Комаровський.

Імовірність захворіти, за його словами, залежить від двох чинників. "Перший: з якою кількістю вірусу ви зустрінетеся. Другий: в якому стані буде ваш організм на момент зустрічі. Дуже важливо стан слизових оболонок - якщо у вас пересохло в носі, в роті, якщо ви в сухому і теплому повітрі, спітнілий, то організм практично не може зупинити вірус, який отримує всі умови для розмноження", - розповів лікар.

Він порекомендував стежити, щоб в приміщенні був постійний повітрообмін, контролювати стан слизових оболонок і приймати вітаміни. "Якщо у вас в будинку немає гігрометра і зволожувача, то думайте спочатку про це, а вже потім про цинк і вітамін D", - сказав лікар.

Нагадаємо, раніше інфекціоністка Євгенія Менжуліна розповіла, як не підхопити коронавірус та що робити, коли захворів.

Вперше за останні два тижні коронавірусом інфікувалися менше 10 тисяч українців

Вперше за останні два тижні коронавірусом інфікувалися менше 10 тисяч українців

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація