"Приїхали не за комендантською годиною": в Одесі обурені закриттям нічних клубів українці вийшли на протест

Дата публікації
Перегляди
6883
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Кілька сотень демонстрантів у масках зібралися на Приморському бульварі.

Увечері середи, 15 липня, в Одесі працівники готельно-ресторанного бізнесу, місцеві мешканці та відпочивальники вийшли на протест через те, що влада заборонила клубам і закладам громадського харчування працювати вночі.

Про це повідомляє "Думская".

Кілька сотень демонстрантів у масках зібралися на Приморському бульварі, куди принесли порожні стільці та плакати із написами "Ні забороні 23:00 - 07:00" та "Ми приїхали не за комендантською годиною". Учасники протесту також скандували "Ні забороні 23!"

"Наче вірус о 22:59 спить, а о 23:00 прокидається", - коментує ресторатор Савелій Лібкін.

Нагадаємо, що від 14 липня в Одесі нічним клубам і закладам громадського харчування, зокрема ресторанам, кафе, барам та їдальням, заборонено працювати від 23:00 до 07:00. Обмеження на нічний режим роботи діє також для закладів культури, за винятком кінотеатрів. 

Від початку спалаху в Одесі нову коронавірусну інфекцію підхопила 561 людина. З них 13 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 329 - вилікувалися. 

Нагадаємо, що 15 липня у Києві під Кабінетом міністрів зібралися кілька сотень працівників ресторанів та нічних клубів. Із гаслами "Хочемо як "Велюр" та з каструлями в руках вони вимагали від уряду дозволу працювати вночі. 

"Хочемо як Велюр": представники ресторанів та нічних клубів вимагали дозволу працювати вночі

"Хочемо як Велюр": представники ресторанів та нічних клубів вимагали дозволу працювати вночі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6883
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація