"Прийдуть з Ізраїлю": медик розповів про роботу над створенням перших ліків від коронавірусу

"Прийдуть з Ізраїлю": медик розповів про роботу над створенням перших ліків від коронавірусу

Фото: Pexels

Небезпека COVID-19 полягає в реакції організму на нову коронавірусну інфекцію. 

Нещодавно міністр оброни Ізраїлю заявив про те, що вчені виявили антитіла, які активно атакують коронавірус в організмі зараженого. 

Про нові розробки вчених та можливі терміни запуску противірусу у масове виробництво в ефірі ТСН. 19:30 розповів ізраїльський лікар Борис Бріль.

"Це не зовсім вакцина, це лікування самого вірусу. Вакцина, це коли людині вводять, наприклад, ослаблений вірус, і він виробляє свої антитіла. А в даній ситуації ми говоримо про антитіла, які вже вводяться", - заявив Бріль. Зараз медик працює у групі фахівців, яка проводить клінічні дослідження й нещодавно підписала патент.

"Я вірю, що ліки прийдуть з Ізраїлю. Ми в четвер підписуємо один договір з фармкомпанією, а патент та дозволи на другу стадію клінічних досліджень у нас вже є. Тому на наступному тижні почнемо другу стадію", - розповів лікар. 

За його словами, небезпека COVID-19 полягає в реакції організму на нову коронавірусну інфекцію. 

"Тобто те, що ми бачимо в легенях, і так далі, це сплеск - цитокіновий шторм. І тому, якщо прибрати цей шторм, то не буде ніяких проблем. Тому основна маса людей - безсимптомні взагалі. Небезпека саме в реакції організму на вірус, - зазначив Бріль. - Думаю, що наступного тижня порадуємо вас хорошими новинами."

Ізраїльский лікар розповів про перспективи створення вакцини від COVID-19

Ізраїльский лікар розповів про перспективи створення вакцини від COVID-19

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу.

Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація