"Привезла" з Росії: у Бердянську коронавірус виявили в пасажирки маршрутки, яка інфікувала інших

"Привезла" з Росії: у Бердянську коронавірус виявили в пасажирки маршрутки, яка інфікувала інших

Фото: Associated Press

До лікарні госпіталізували матір із донькою, які контактували із хворою.

У Бердянську Запорізької області у неділю, 24 травня, до лікарні госпіталізували матір із донькою, які заразилися новим коронавірусом COVID-19 від жінки, яку довелося госпіталізувати ще 19 травня. А за три дні до того, 16 травня, вона прибула з Москви. У маршрутці їхала ще одна жінка - от її зараз розшукують, бо вона також може бути інфікованою коронавірусом.

Про це повідомило Бердянське територіальне медичне об’єднання.

"Жінка 16 травня прибула з Москви (РФ) до Бердянська, до госпіталізації 19 травня порушила вимоги самоізоляції і мала контакти з родиною знайомих, яких сьогодні і було госпіталізовано після отримання результатів ПЛР-тесту. Медики розшукують останню попутницю, яка приїхала з нею одним мікроавтобусом з РФ і для якої є реальна небезпека інфікування коронавірусом. Їй необхідно терміново пройти тестування з метою убезпечення власного здоров'я та здоров’я людей з її можливого оточення", - ідеться в повідомленні.

Загалом, у Бердянську було зареєстровано 10 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Із них одужали чотири, померла одна людина, ще п'ятеро лікуються.

Нагадаємо, станом на 09:00 24 травня в Україні офіційно підтверджено 20986 випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19 (за попередню добу - плюс 406). Із них третина - 7108 - одужали. Смертей - 617. Решта - 13261 – ще лікуються.

Фото: Центр громадського здоров`я

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація