Привезли з Росії: на Закарпатті лабораторно підтвердили два випадки "Дельта"-штаму коронавірусу

Привезли з Росії: на Закарпатті лабораторно підтвердили два випадки "Дельта"-штаму коронавірусу

Фото: Google

Жінка, яка підхопила "індійський" штам, два тижні провела в реанімації.

У Закарпатській області медики підтвердили два нові випадки зараження "індійським" штамом коронавірусу. "Дельту" виявили у закарпатців, які повернулися з Росії.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст Віталій Глагола.

Недугу виявили у сім'ї, яка повернулася в Закарпатську область зі Санкт-Петербурга. Спочатку на "Дельту" в РФ перехворів чоловік, пізніше від нового штаму COVID-19 лікувалася його дружина. Жінка два тижні провела в реанімації.

“Із такими ж симптомами в лікарню потрапили і батьки цього закарпатця. Дуже важко проходило лікування. Саме тому ми направили їхні аналізи на Київ, а вже звідти їх направили на дослідження в Європейську лабораторію, де сьогодні підтвердили наявність у наших пацієнтів штаму "Дельта", — сказав головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

Він також підкреслив, що вік жінки, яка перехворіла "Дельтою" в Росії, свідчить про те, що хвороба мала протікати в легкій формі.

"Ми запідозрили у них саме штам "Дельта" через важкий перебіг хвороби, який у людей такого віку протікає зазвичай легше, а тут молода жінка два тижні провела у реанімації. Ну й додало впевненості те, що вони повернулися із Росії, де повно штаму "Дельта". І зраз батьки її чоловіка із такими ж симптомами”, — додав Михайло Поляк.

Нагадаємо, що штам "Дельта", який вперше виявили в Індії, зафіксований, щонайменше, в 111 країнах і територіях.

Новини світу: у Росії фіксують рекордну смертність від коронавірусу

Новини світу: у Росії фіксують рекордну смертність від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація