Принц Вільям таємно перехворів коронавірусом у квітні - The Sun

Принц Вільям таємно перехворів коронавірусом у квітні - The Sun

Принц Уильям / Фото: Getty Images

Герцог Кембриджський заразився незабаром після того, як інфекцію підтвердили у його тата принца Чарльза та британського прем'єра Бориса Джонсона.

Герцог Кембриджський принц Вільям перехворів COVID-19 у квітні та вирішив приховати цю інформацію, оскільки "не хотів нікого хвилювати" та "побоювався паніки". 

Про це із посиланням на власні джерела повідомляє The Sun.

За даними видання, перебіг захворювання у 38-річного принца був важким, він мав проблеми з диханням. Попри це Вільям відмовився від госпіталізації та самоізолювався в сімейному будинку Анмер-Холл у Норфолку, його лікували медики палацу.

"Відбувалися важливі речі, і я не хотів нікого хвилювати", - сказав він одному зі співрозмовників, який побажав залишитися анонімним. 

Зазначається, що у квітні принц Вільям здійснив 14 телефонних та відеодзвінків.

Герцог Кембриджський отримав позитивний результат тесту на COVID-19 незабаром після того, як інфекцію підтвердили у його тата 71-річного спадкоємця британського престолу принца Чарльза та прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. 

"Вільям був занепокоєний тим, що оприлюднення його власної біди призведе до паніки", - додали у виданні.

Нагадаємо, що син королеви Великої Британії "підхопив" нову недугу 25 березня, а 6 квітня через COVID-19 у реанімації опинився британський прем'єр. 

Як повідомлялося, у Великій Британії від 5 листопада до 2 грудня будуть діяти нові карантинні обмеження через стрімке поширення COVID-19. Зокрема, зачиняться розважальні заклади та крамниці, за винятком тих, які пропонують предмети першої необхідності та харчі. 

До того ж, мешканці країни повинні будуть перебувати більшість часу вдома і виходити на вулиці тільки у важливих справах, наприклад, на роботу або навчання. Так, школи, коледжі та університети будуть працювати і надалі.

Окрім того, будуть заборонені зустрічі для людей, які проживають окремо. 

Країни Європи повертаються до сурових карантинних обмежень через збільшення інфікувань на COVID-19

Країни Європи повертаються до сурових карантинних обмежень через збільшення інфікувань на COVID-19

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація