Президента Австрії із дружиною спіймали на порушенні карантину

Президента Австрії із дружиною спіймали на порушенні карантину

Фото: Сайт президента України

Вони перебували у закладі пізніше встановленого часу.

Президента Австрії Александра ван дер Беллена разом із дружиною спіймали на порушенні карантину. Вони сиділи у ресторані в центрі Відня після опівночі.

Про це пише місцеве видання Vienna.at.

Зазначається, що ван дер Беллен пізно ввечері засидівся в одному із італійських ресторанів у Відні в неділю ввечері. Поліція після опівночі почала проводити стандартну перевірку та побачила президентське подружжя за одним із столиків на літній терасі. Наразі в Австрії закладам дозволено працювати до 23:00.

"Я вийшов поїсти вперше з моменту карантину з двома друзями та дружиною. Ми поспілкувались і, на жаль, не стежили за часом. Мені справді шкода. Це була помилка", - заявив ван дер Беллен.

Він також зазначив, що якщо власнику ресторану загрожуватиме відповідальність, то він готовий взяти її на себе. Сам же власник підкреслив, що ресторан припинив обслуговувати клієнтів ще о 23:00, але, на його думку, відвідувачам можна було лишатися на терасі після цього часу.

Нагадаємо, відновлення роботи туристичної галузі в Австрії, заплановане на 29 травня, відбуватиметься за умови максимально широкого тестування на коронавірус співробітників готелів та інших підприємств цієї сфери.

Повʼязані теми:

Наступна публікація