Президент передав "полум'яний" привіт меру Черкас через послаблення карантину в місті

Президент передав "полум'яний" привіт меру Черкас через послаблення карантину в місті

Мера Черкас викликали на допит до поліції.

Набирає обертів скандал навколо послаблення карантинних заходів у Черкасах для підприємців. Цим питанням уже зайнялися правоохоронці, мера Анатолія Бондаренка викликали на допит до поліції, водночас "привіти" йому вже передали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та президент України Володимир Зеленський. 

"Окремий "полум’яний" привіт особисто від президента, а також від Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України я хочу передати меру Черкас, який разом з міською радою загубили календар та збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це - спроба заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки. На майбутнє: це стосується всіх представників місцевої влади, які плутають слова "децентралізація" та "автономія". Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей", - сказав Зеленський під час відеозвернення ввечері 1 травня.

Перед тим глава МВС Арсен Аваков заявив, що Бондаренко "загрався", а реакція поліції на його дії буде "жорсткою".

"Пане голово міста Черкас, ви загралися! Припиніть ризикувати здоров'ям і життям людей заради політичних ігор! Реагування буде жорстким!", - написав Аваков у Twitter.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що передчасне скасування обмежувальних заходів, введених для запобігання поширенню коронавірусу, може призвести до катастрофи

"Все зможе звести нанівець всю роботу, яка тривала 1,5 місяця. Це може призвести до катастрофічних наслідків. Звісно, діям міської влади буде надана відповідна оцінка, в тому числі правоохоронних органів. Я категорично засуджую такі дії”, - сказав Степанов, перебуваючи 1 травня в Черкасах.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко опублікував у Facebook фото отриманої повістки на допит у поліції.

"Свіжа прилетіла... влада нова, методи старі", - написав міський голова.

У документі зазначено, що Бондаренко викликаний для допиту у справі про порушення санітарних правил і норм запобігання інфекційним захворюванням (ст. 325 КК). Залежно від частини статті покарання може бути як у вигляді штрафу, так і позбавлення волі на строк до восьми років.

Свіжа прилетіла ...влада нова , методи старі .

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Пʼятниця, 1 травня 2020 р.

Рішення про послаблення карантину в Черкасах міська рада ухвалила напередодні, 30 квітня. Хоча вся Україна почне виходити з карантину, попередньо, від 11 травня.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко пояснив, чому в місті пом'якшили умови для підприємців

Мер Черкас Анатолій Бондаренко пояснив, чому в місті пом'якшили умови для підприємців

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація