Президент Бразилії заявив, що ефективність китайської вакцини від коронавірусу є "дуже низькою"

Президент Бразилії заявив, що ефективність китайської вакцини від коронавірусу є "дуже низькою"

Фото: Associated Press

Раніше повідомлялося, що випробування вакцини Sinovac у Бразилії показали "обнадійливі результати".

Президент Бразилії Жаїр Болсонару заявив, що вакцина CoronaVac, розроблена китайською компанією Sinovac Biotech, має низкий рівень ефективності у боротьбі з COVID-19.

Про це у четвер, 24 грудня, повідомляє The Associated Press.

Бразильський очільник розкритикував китайський препарат під час свого новорічного звернення. "Ефективність цієї вакцини в Сан-Паулу, схоже, дуже низька", - висловився він, не додавши при цьому жодних деталей.

Цього тижня Тhe Wall Street Journal із посиланням на власні джерела повідомляв, що CoronaVac подолала поріг ефективності у 50% під час третьої стадії клінічних досліджень в Бразилії. У виданні стверджували, що випробування показали "обнадійливі результати".

Губернатор Сан-Паулу Жоао Дорія стверджував, що всі мешканці міста отримають щеплення від коронавірусу до кінця липня 2021 року. Водночас представники охорони здоров’я Сан-Паулу досі не оприлюднили офіційні результати випробувань.

Бразилія поки не домовлялася щодо імпорту вакцин із американськими компаніями Pfizer або Moderna. Водночас країна очікує до 100 мільйонів доз препарату від AstraZeneca.

Нагадаємо, що в Китаї щонайменше три експериментальні вакцини є схваленими для екстреного використання поза клінічними випробуваннями. 

Раніше в Індонезії повідомили, що вакцина від коронавірусу, розроблена китайською компанією Sinovac, показала ефективність 97% під час попередніх випробувань. 

Антикоронавірусна вакцина: першу партію препарату Україна може отримати вже в лютому

Антикоронавірусна вакцина: першу партію препарату Україна може отримати вже в лютому

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація