Президент Асоціації анестезіологів озвучив умову, за якої треба впроваджувати локдаун

Президент Асоціації анестезіологів озвучив умову, за якої треба впроваджувати локдаун

Фото: Право на владу

Дубров не погоджується з тим, що 8 місяців боротьби з пандемією коронавірусу втрачено.

Запроваджувати жорсткий локдаун слід в тому випадку, коли кількість ліжок для хворих на COVID - 19 в Україні буде заповнена на 70-75%.

Таку думку висловив лікар, президент Асоціації анестезіологів Сергій Дубров в ефірі ток-шоу "Право на владу" 3 грудня.

"Все таки кількість ліжок від трьох тисяч закладів, 242 було на початку, на сьогодні понад 600 закладів, 61 тисяча 674 ліжка. Тобто, в принципі, багато чого робиться. Апаратів ШВЛ, я, як президент асоціації, щороку збираю звіт зі служби, то на початку року у нас було 3 600 апаратів ШВЛ", - зазначив він.

За словами Дуброва, на сьогодні їх вже є близько п'яти тисяч. А задіяно менше 700. Кисневих ліжок було в рази менше – 8 тисяч було на серпень. Зараз їх 31 тисяча.

"Я не політик і не прогнозист, я можу говорити про те, що мені здається, запроваджувати жорсткий локдаун слід в тому випадку, коли кількість ліжок буде заповнена на 70-75%. Це моя особиста думка. Коли ми підходимо до порогу 75%, мені здається, вже слід жорсткі заходи з боку уряду приймати. А зараз заповнюваність 50%", - резюмував експерт.

Локдаун треба запроваджувати, коли кількість ліжок буде заповнена на 70-75% - Дубров

Локдаун треба запроваджувати, коли кількість ліжок буде заповнена на 70-75% - Дубров

Нагадаємо, що після підбиття підсумків карантину вихідного уряд вирішуватиме, які обмеження вводити наприкінці грудня і на початку січня.

Як повідомлялося, міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий жорсткий карантин під час новорічних і різдвяних свят, а також відмовитись від масових заходів. Водночас уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття. 

Говорять про посилення обмежень на свята і в Офісі президента. Радник керівника ОП Тимофій Милованов каже, що різдвяні свята — гарна нагода посилити карантинні обмеження в Україні. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація