Прем'єр закликав перевірити інформацію щодо виділення окремих палат для VIP-пацієнтів у всіх лікарнях

Прем'єр закликав перевірити інформацію щодо виділення окремих палат для VIP-пацієнтів у всіх лікарнях

Фото: УНІАН

Президент збирається скасувати накази щодо надання окремих палат під держохороною для високопосадовців.

В усіх лікарнях України повинні перевірити інформацію про облаштування окремих палат для VIP-пацієнтів на випадок їхнього зараження новим коронавірусом COVID-19.

Зробити це закликав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Побачив новини про VIP-палати. Уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. З огляду на це, звертаюся до представників місцевої влади, у підпорядкуванні яких перебувають комунальні медичні заклади. Закликаю, щоби всі відповідальні органи на місцях перевірили інформацію щодо виділення окремих палат і прозвітували", - зазначив Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що його позиція полягає в тому, що "ніяких VIP-палат для чиновників бути не може! Палати з місцями, обладнаними для охорони, мають бути лише для осіб, які прибувають із закладів пенітенціарної системи".

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про нібито облаштування спеціальних палат для VIP-пацієнтів, які інфікуються новим коронавірусом COVID-19. Міський голова Києва Віталій Кличко та мер Львова Андрій Садовий розповіли про відсутність палат для VIP-пацієнтів. Президент України Володимир Зеленський збирається скасувати накази щодо надання окремих палат під державною охороною для високопосадовців.

Особливі умови: Кличко спростував підготовку VIP-палат для депутатів

Особливі умови: Кличко спростував підготовку VIP-палат для депутатів

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація