Прем'єр-міністр Болгарії заразився коронавірусом

Прем'єр-міністр Болгарії заразився коронавірусом

Фото: Associated Press

Він перебуває на лікуванні вдома.

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов інфікувався коронавірусом.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, його ПЛР-тест на COVID-19 виявився позитивним. Слід зауважити, що у п'ятницю, 23 жовтня, Борисов пішов на самоізоляцію, бо мав контакт із зараженим коронавірусом заступником міністра регіонального розвитку і благоустрою Миколою Нанковим.

Після цього він зробив два тестування, які підтвердили наявність інфекції в організмі. Борисов каже, що має загальне нездужання. На розсуд лікарів він залишився на домашньому лікуванні. 

Урядова пресслужба офіційно повідомила, що наразі немає необхідності, щоб обов'язки глави уряду виконував один із віцепрем'єрів.

Після того, як стало відомо про зараження Борисова, про це було повідомлено посольство США в Болгарії. Прем'єр зустрічався з офіційною американською делегацією 23 жовтня. Встановлено, що він також контактував з членами уряду Болгарії. Це міністр енергетики Теменужка Петкова, міністр транспорту, інформаційних технологій і повідомлень Росен Желязков, глава МОЗ Костадин Ангелов, головний санітарний лікар республіки Ангел Кунча. Усіх їх переведуть на карантин.

Як повідомлялося, у Бельгії погіршився стан тамтешньої міністерки закордонних справ. Коронавірус у неї діагностували минулої суботи, напередодні її перевели в реанімацію. 

Хвору на коронавірус міністерку закордонних справ Бельгії перевили до реанімації

Хвору на коронавірус міністерку закордонних справ Бельгії перевили до реанімації

Повʼязані теми:

Наступна публікація