Правила мають бути для всіх: нардепи засудили колег, які ходять на роботу без маски

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Правила мають бути для всіх: нардепи засудили колег, які ходять на роботу без маски

УНІАН

На їхню думку, такі обранці мають платити штраф.

Народні депутати від фракцій ”Слуга народу” Віталій Безгін та ”Голос” Роман Лозинський вважають, що депутатів, які не носять маски в сесійній залі ВРУ, мають покарати.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на нардепів. 

На питання щодо того, чому депутати в сесійній залі ВР часто перебувають без захисних масок під час карантину, і чи треба їх якось за це карати, Лозинський висловив думку, що ”правила мають бути одні для всіх”.

”І звісно, що сидячи в залі багато годин, - інколи це 8 годин, інколи це може бути 12 годин, це можуть бути позачергові, це нічні, - це складно. Але це не означає, що хтось може, і комусь можна, а комусь не можна”, - зауважив депутат.

Водночас Лозинський заявив, що якщо депутат носить маску на роті, то це має бути така сама санкція, як у того, хто в кафе сидить без маски.

На питання, чи сам Лозинський знімає маску в сесійній залі, він зазначив, що у нього ”буває по-різному”.

”Я намагаюсь більшість часу бути в масці, я їх змінюю. Але дуже часто вже настільки стає погано, що декілька хвилин я можу бути без маски... Я як жива проста людина, не святий”, - розповів депутат.

Безгін же також заявив, що всі депутати, які не дотримуються карантинних обмежень, мають нести за це відповідальність – платити штраф. 

Депутат розповів, що і сам сьогодні під час виступу знімав маску. ”По-перше, виступати в масці - нереально. Дихати в залі в масці - теж проблемно”, - сказав він.

На уточнення, який має бути штраф для депутатів за це, Безгін сказав: ”У нас зараз введений 17 тисяч, хай і тут буде 17 тисяч... Це ж буде чесно, я думаю, по відношенню до всіх”. На його думку, у ВР може бути до 20 злісних порушників маскового режиму.

Раніше повідомлялося, що народні депутати обурилися заявою члена ОПЗЖ Олега Волошина щодо відсутності суверенітету в Україні. Низка народних обранців закликала спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова звернути на цей випадок увагу.

Наступна публікація