Працівників Київського СІЗО підозрюють у недотриманні коронавірусного карантину

Працівників Київського СІЗО підозрюють у недотриманні коронавірусного карантину

Фото: УНІАН

В установі розпочали службове розслідування.

Службових осіб Київського СІЗО підозрюють у недотриманні санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню COVID-19.

Службове розслідування ініціювали після візиту до установи Омбудсмена Людмили Денісової, повідомила у Facebook речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

В установі передбачена низка протиепідемічних заходів, серед яких щоденна дезінфекція та наскрізне провітрювання житлових та господарських приміщень СІЗО, температурний скринінг персоналу та ув’язнених, тощо.

"У ході службового розслідування буде перевірено стан дотримання цих та інших протиепідемічних заходів у Київському СІЗО", - написала Максимець.

За інформацією СІЗО, в установі в наявності є близько чотирьох тисяч медичних масок, якими забезпечуються як персонал, так і ув’язнені. 

Наразі жодного випадку смерті ув’язненого, яка була б пов’язана з гострою респіраторною хворобою, в установі не трапилося.

За результатом сьогоднішнього візиту Омбудсмена Людмили Денісової в ДУ "Київський слідчий ізолятор» прокуратура міста...

Опубліковано Надією Максимець Вівторок, 7 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація