Повісилася у туалеті: у Сумській області пацієнтка з коронавірусом у лікарні звела рахунки з життям

Дата публікації
Перегляди
521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Повісилася у туалеті: у Сумській області пацієнтка з коронавірусом у лікарні звела рахунки з життям

Фото: Associated Press

Причини такого вчинку наразі невідомі.

В одній із лікарень Глухівського району Сумської області 53-річна жінка, хвора на новий коронавірус COVID-19, наклала на себе руки. Інцидент стався у середу, 11 листопада.

Про це повідомила поліція Глухівського району у коментарі "РБК-Україна".

53-річна жінка була доставлена у лікарню 10 листопада з позитивним тестом на коронавірус та двосторонньою пневмонією. Водночас на момент госпіталізації вона не перебувала у тяжкому стані.

"Жінку знайшла сусідка по палаті — повісилася вона в туалеті. Після чого покликали персонал. Персонал повідомив керівництво лікарні, а керівництво звернулося до поліції. Ані персонал, ані родичі нічого підозрілого (у поведінці жінки перед самогубством. — Ред.) не помітили", — розповіли у поліції.

Причини скоєння самогубства невідомі. Поліція порушила кримінальне провадження з ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне убивство з позначкою "самогубство".

Нагадаємо, кандидатка психологічних наук, медична психологиня, експертка з психологічної кібербезпеки Наталія Бугайова розповіла, що суїцидальна поведінка під час коронавірусної хвороби обумовлюється психологічною реакцією на пандемію, психічними порушеннями у пацієнтів внаслідок захворювання на COVID-19 та "посткоронавірусним" синдромом. Така поведінка також може бути зумовлена й іншими причинами. 

У київських лікарнях трапились одразу кілька випадків, коли пацієнти з коронавірусом скоювали суїцид. 20 жовтня з вікна четвертого поверху лікарні №8, у якій зараз борються з COVID-19, вистрибнув 68-річний пацієнт і загинув. Напередодні подібний випадок стався в Олександрівській лікарні – там наклала на себе руки 60-річна жінка. А у вересні в міській лікарні №4 з різницею у день із вікон викинулися двоє чоловіків.

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація