Послаблення обмежень: у КМДА пояснили, що залишається під забороною на карантині

Дата публікації
Перегляди
1849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Послаблення обмежень: у КМДА пояснили, що залишається під забороною на карантині

Фото: УНІАН

У Київській області вже працює 33 ринки, на восьми з яких виявили порушення.

У Київській області від 11 травня почав діяти перший етап виходу з карантину, запровадженого у зв'язку з поширенням нового коронавірусу COVID-19. Але обов'язковим надалі залишається носіння масок, перебування у громадських місцях із документами, дотримання режиму самоізоляції.

Про це повідомив т.в.о.голови КМДА Василь Володін.

"Перед усім, маємо дотримуватися соціальної дистанції у півтора метри та перебувати у громадських місцях й на вулиці виключно у масках", - сказав посадовець.

Разом із тим, попри послаблення карантину, і надалі заборонено перебувати в громадських місцях без одягнутих засобів індивідуального захисту; переміщуватися групою понад дві особи, окрім супроводу дітей до 14 років. Неповнолітнім не можна перебувати у громадських місцях без супроводу.

Крім того, навчання у всіх закладах освіти також під забороною. Не можна відвідувати й установи, що надають паліативну допомогу, соціального захисту.

Не можна проводити будь-які масові заходи. Виключенням є ті, які необхідні для забезпечення роботи влади та органів місцевого самоврядування.

Громадянам із коронавірусом, або тим, які нещодавно повернулися з-за кордону, заборонено залишати місця обсервації (ізоляції). На вулицях потрібно і надалі перебувати із  документами, що посвідчують особу.

Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньо-обласному та міжобласному сполученні також поки не можуть відновити роботу. Виняток – спецтранспорт;

Крім того, киянам й надалі не можуть відключати електричну енергію та газ, у разі заборгованості.

Тим часом, в Київській області області відновлюють роботу агропродовольчі ринки. На 13 травня працює вже 33 ринки, де адміністрація має дотримуватися протиепідеміологічних вимог.

"Так, за період від 1 травня були виявлені порушення на восьми агропродовольчих ринках. Відповідно: надано вісім приписів, складено один протокол про порушення протиепідемічних вимог, направлено п'ять інформаційних листів в органи місцевої влади та два – в органи Національної поліції", - зазначили у КМДА.

Нагадаємо, 13 травня мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із прохання відкрити метро від 25 травня. Він зазначив, що дедалі більше людей повертається на роботу і на місто чекає транспортний колапс. Також Кличко заявив, що в столиці після 22 травня планують відновити роботу громадського транспорту в звичайному режимі. 

Що змінилося у Києві після послаблення карантину — пряме включення

Що змінилося у Києві після послаблення карантину — пряме включення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація