Послаблення карантину в Іспанії: діти зможуть гуляти на вулиці

Дата публікації
Перегляди
1144
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Послаблення карантину в Іспанії: діти зможуть гуляти на вулиці

Фото: Associated Press

Четвертий день поспіль кількість тих, хто видужав, перевищує смертність.

В Іспанії нарешті дозволили гуляти дітям. Ті, кому менше 14 років, перебували на суворому карантині. Нині ж вони матимуть змогу вийти на вулицю на годину на день. Про те, за яких умов це можливо, в сюжеті ТСН 19:30.

Іспанія активно послаблює жорсткий режим карантину. Четвертий день поспіль кількість тих, хто видужав, перевищує смертність. Загалом кількість смертей за останню добу — 300 проти 900 ще на початку квітня.

Отож на хвилі такого покращення, вперше за 42 дні ув'язнення, вчора діти вперше вийшли ну вулиці. Втім, для такого повернення до більш нормального життя, уряд встановив багато правил: малеча від 0 до 3 років можуть гуляти без маски, а старші діти від 3 до 12 років маски носити зобов'язані. Також мають зберігати не менше, ніж два метри дистанції та перебувати не далі, ніж один кілометр від дому та не довше, ніж на годину.

Та кількість порушень вчора трохи шокувала. Багато сімей вийшли вчора на прогулянки на цілий день та повним сімейним складом, в той час, як тільки один батько або матір можуть виводити дітей гуляти, якщо їх не більше, ніж троє.

Уряд каже, що з 2 травня можуть дозволити дорослим годину спорту на свіжому повітрі. Далі — більше: з середини травня планують дозволити проводити спортивні змагання та футбольні матчі.

Іспанія активно послаблює суворий режим карантину

Іспанія активно послаблює суворий режим карантину

Однак, салони краси, ресторани та розважальні заклади і надалі закрито. Очікується, що пляжі теж можуть бути зачинені все літо.

Але уряд продовжує наголошувати: повернення до життя буде у будь-якому разі асиметричним та в жодному разі не ставить ніяких часових рамок, адже тут все залежатиме виключно від цифр та показників нових випадків зараження.

Кореспондентка ТСН Олександра Молоткова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1144
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація