Послаблення карантину: що відбувалося в перший робочий день на дорогах міст України

Дата публікації
Перегляди
4251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Послаблення карантину: що відбувалося в перший робочий день на дорогах міст України

Фото: скриншот з відео

А саме в Одесі, Дніпрі та Києві.

Сьогодні, 12 травня, в Україні в перший робочий день після послаблення карантину одразу міста зупинилися в заторах. Наприклад, в Києві ранковий дощ призвів до того, що таксі подорожчало подекуди втричі. Середмістя та мости через Дніпро зупинилися.

Карантин відучив багатьох автовласників і від культури водіння, і власне від правил. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одеса

На одеських вулицях транспорту стало більше. Найбільша завантаженість була по тих вулицях, по яких люди поверталися з ринку "7 кілометр" та біля торговельних центрів. Бо усі поїхали по магазинах після роботи. Тягнучки були і в центрі Одеси.

Громадський транспорт в місті досі працює в спецрежимі і з обмеженою кількістю пасажирів. Але після послаблення карантину на зупинках побільшало охочих скористуватися ним і люди бідкалися, що доводиться довго чекати.

На повну потужність громадський транспорт має вийти вже після 22 травня. Щоправда, чи будуть діяти обмеження щодо кількості пасажирів в салоні - поки не відомо.

Дніпро

У Дніпрі попри пом'якшення карантину обійшлося без заторів. Навіть на одному з головних проспектів, де і до пандемії коронавірусу щодня були страшенні затори, їх сьогодні не було.

Але дорога вже не така вільна як в останні тижні. Те, що місто почало потроху оживати, - було відчутно у всіх районах. Рух став набагато жвавішим. І машин побільшало в рази ніж наприкінці минулого тижня.

І хоч до докарантинних заторів ще далеко - водії вже скаржилися на перші тягнучки.

"Відкриваються магазини, парки - хто гуляти поїхав, хто за покупками. Машин стало більше. Сьогодні відчув таке, що на двох проспектах довелося постояти навіть в пробці", - каже водій Максим Рождєствєнський.

Від великих заторів місто врятувало те, що відсьогодні 100% відновили роботу усі трамваї та тролейбуси. На маршрути випустили й майже 600 рейсових автобусів. Щоправда, пасажирів пускали лише на сидячі місця.

Скористатися транспортом тут можна лише за наявності маски, рукавичок, посвідчення особи та спецперепустки. Їх, до речі, сьогодні видавали працівникам закладів, яким дозволили відновити роботу. Перепустки отримали працівники салонів краси, речових ринків, непродовольчих крамничок. Загалом такий документ зараз є у кожного третього жителя мільйонного Дніпра.

Київ

Київ від самого ранку захлинався у заторах. Фактично стояли усі мости та середмістя. Не краща ситуація була і ввечорі.

По словам водіїв, їм доводилося простоювати у заторах по півтори, а то і дві години.

"От як у цьому районі, тут ніколи не було тягнучок як сьогодні. Транспорту не запустили, як такого. А люди хочуть все ж таки добратися якось до роботи", - сказав чоловік.

На затори скаржились і ті кияни, які намагалися доїхати до роботи на громадському транспорті. Це люди, які мають спеціальні посвідчення та перепустки. За їхніми словами, через затори транспорт почав повільніше доходити. Та нарікали на те, що потрібно було б якось збільшити кількість маршрутів. Деяким пасажирам доводилося чекати по півтори-дві години, щоб сісти до свого тролейбусу.

Щоби хоч якось покращити ситуацію у столиці, влада додала кілька нових маршрутів.

Коли ж на повну запрацює громадський транспорт в Києві – досі не відомо.

Затори в містах: як перший робочий день після карантину вплинув на дороги

Затори в містах: як перший робочий день після карантину вплинув на дороги

Нагадаємо, щоб країна знову потрапила в локдаун (коли людям заборонено вільно виходити з дому чи полишати певну зону — ред.), у половині областей країни повинна знову почати колосально зростати захворюваність на коронавірус.

Сергій Осадчук, Антон Мачула та Олена Лоскун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
4251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація