Посилення карантину від 19 грудня: що змінюється для закладів освіти

Посилення карантину від 19 грудня: що змінюється для закладів освіти

Фото: Associated Press

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз'яснення.

Посилення карантинних заходів в Україні від 19 грудня стосуються роботи і закладів освіти.

У середу, 16 грудня, Міністерство освіти і науки надало відповідні роз'яснення.

"Уряд продовжив дію карантину, встановленого через COVID-19, до 28 лютого 2021 року. Про актуальні протиепідемічні заходи, зокрема й ті, які стосуються закладів освіти, йдеться у постанові Кабінету міністрів № 1236. Положення, зазначені в постанові, набувають чинності від 19 грудня 2020 року", — йдеться у повідомленні.

Так, на період дії карантину, зокрема, заборонено:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами у понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів від 8 до 24 січня 2021 року на території України заборонено відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Під час карантину самоізоляції підлягають особи:

1. Які прибувають до України для навчання у закладах вищої освіти з держави або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19. Ця норма не застосовується до осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

2. Ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, крім осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19. Зокрема, ця норма щодо самоізоляції стосується:

  • осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
  • здобувачів освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року.

Всеукраїнська школа онлайн знову пропонує свої уроки – відзняли 18 шкільних дисциплін

Всеукраїнська школа онлайн знову пропонує свої уроки – відзняли 18 шкільних дисциплін

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація