Попри зменшення нових випадків коронавірусу в Пекіні заявляють, що спалах залишається "серйозним і складним"

Попри зменшення нових випадків коронавірусу в Пекіні заявляють, що спалах залишається "серйозним і складним"

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 418 пацієнтів з коронавірусом.

У понеділок, 29 червня, материковий Китай повідомив про 12 нових випадків активної форми COVID-19

Про це пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що семеро пацієнтів заразилися у Пекіні, де нещодавно зафіксували новий спалах коронавірусу, а ще п'ятеро інфікованих прибули з-за кордону. Кількість заражених у китайській столиці в період від 11 до 28 червня зросла до 318.

Нагадаємо, що великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили, а в столиці ввели обмежувальні заходи. Зокрема, кожен, хто виїжджає з Пекіна, повинен надати довідку про негативний тест на наявність коронавірусу.

Також через COVID-19 на столичному ринку пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, перебувають на жорсткому карантині. В уряді зазначили, що спалах все ще "серйозний і складний", а тому відтепер округ буде "повністю закритим і контрольованим".

У китайській столиці мешкають понад 20 мільйонів людей, однак, влада зараз зосереджена на перевірці груп високого ризику, зокрема працівників харчової промисловості. Від початку спалаху на ринку в столиці на наявність COVID-19 перевірили 7,69 мільйона людей. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 418 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан вісьмох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще шість безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 512 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Як повідомлялося, епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація