Попри пандемію коронавірусу до Італії впродовж вихідних прибули кілька сотень мігрантів

Попри пандемію коронавірусу до Італії впродовж вихідних прибули кілька сотень мігрантів

Фото: Associated Press

Поліція намагається їх затримати.

Попри пандемію COVID-19 щонайменше кілька сотень мігрантів прибули до Італії упродовж 23-24 травня.

Згідно з оприлюдненим у неділю, 24 травня, повідомленням інформагенції Ansa, в одній лише провінції Агрідженто на Сицилії висадилися на берег близько 400 осіб.

Повідомляється, що дехто з прибулих мігрантів спробував зупинити автомобілістів, щоб ті дали їм води та підвезли їх. Натомість на суходолі прибулих затримували поліція і військові. Через пандемію COVID-19, що лютує у Італії, всі прибулі до країни, в тому числі й нелегали, мають відбути двотижневий карантин.

Кілька десятків нелегальних мігрантів виявили також і на розташованому між Африкою та Сицилією острові Ліноза, передає інформагенція dpa. Берегова охорона має доставити їх на острів Лампедуза.

Тим часом у МВС Італії повідомили, що станом на 22 травня з початку року до Італії прибули близько 4,5 тисячі мігрантів-нелегалів. Торік за аналогічний проміжок часу фіксувалося значно менше число таких мігрантів - понад 1,8 тисячі осіб. Однак в 2018 році ця цифра була набагато вищою - понад 10 тисяч людей.

Нагадаємо, що Італія, яка одна з найбільш постраждалих серед європейських країн від пандемії коронавірусу COVID-19, планує від 3 червня зняти обмеження на перетин кордону для країн Євросоюзу і Шенгенської зони. Від цієї ж дати скасують обов'язковий 14-денний карантин для всіх, хто приїздить до країни. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація