Попри десяток тисяч нових хворих щодня, в Індії послаблюють карантин

Попри десяток тисяч нових хворих щодня, в Індії послаблюють карантин

Фото: Associated Press

Зазначається, що у Нью-Делі та кількох інших містах дозволили відкрити торговельні центри, ресторани та храми вперше з кінця березня.

Відсьогодні в Індії почали діяти нові послаблення карантину. У деяких містах працюють торговельні центри, ресторани та храми.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що у Нью-Делі та кількох інших містах дозволили відкрити торговельні центри, ресторани та храми вперше з кінця березня. Водночас ці послаблення діють не усюди. Поки що їх не дозволили у Мумбаї. Там дозволена вулична торгівля, але заборонено відкриття перукарень, ресторанів і торговельних центрів.

Водночас цього ж дня в країні зафіксували рекордну кількість нових випадків COVID-19. За останню добу в Індії повідомили про майже 10 тисяч нових інфікованих коронавірусом. Загальна кількість хворих зросла до понад 256 тисяч осіб.

В Індії офіційно підтверджені 7135 випадків смерті через коронавірус. Однак експерти сумніваються в офіційній статистиці і припускають, що справжня кількість смертей від COVID-19 більша.

Напередодні повідомлялося, що влада Індії у неділю, 7 червня, повідомила про найбільший одноденний сплеск захворюваності на коронавірус.

Повʼязані теми:

Наступна публікація