Попри черговий антирекорд, загальна картина в Україні поліпшується: коли зупинять коронавірус

Дата публікації
Перегляди
2075
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попри черговий антирекорд, загальна картина в Україні поліпшується: коли зупинять коронавірус

Фото: Associated Press

Рятівної вакцини від COVID-19 досі немає.

В Україні за тиждень на 13% більше стало так званих активних хворих на COVID-19. Також було зафіксовано новий антирекорд заражених коронавірусом. 3 тисячі 833 нових випадки - 25 вересня. Найбільше хворих було зареєстровано у Чернівецькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Але загальна картина поліпшується, якщо орієнтуватись на зміни адаптивного карантину, які уряд запроваджує вже від понеділка, 28 вересня.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Так, "червоний" рівень небезпеки, який досі діяв у 14 містах та районах, лишиться лише у райцентрі Бережани Тернопільської області і в самому Тернополі.  До "помаранчевого" рівня епіднебезпеки перемістили на 26 адміністративних одиниць більше, ніж минулого тижня. Зокрема, обласні центри: Івано-Франківськ, Ужгород, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.  А от столиця переходить на ще слабший - "жовтий" рівень небезпеки.

Рятівної вакцини від COVID-19 досі немає. І поки ліки стануть доступними, вірус може забрати два мільйони життів, кажуть у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон цього тижня закликав світ створити глобальну систему раннього попередження про пандемії. І повідомив, що британські дослідники з Оксфордського університету вже проводять третій етап клінічних випробувань вакцини від коронавірусу. Якщо все вдасться, то оксфордська вакцина буде вироблятися мільярдами доз і потрапить до країн і багатих, і бідних, запевняє Джонсон.

Тож шанси має і Україна.

Коронавірус в Україні: попри черговий антирекорд, загальна картина у державі поліпшується

Коронавірус в Україні: попри черговий антирекорд, загальна картина у державі поліпшується

Китай, тим часом, почав масове щеплення власною вакциною. Щоправда, її  безпека та ефективність не доведені.

Але у ВООЗ сподіваються, що вже до кінця року світ таки матиме два мільярди доз надійної вакцини від COVID-19.

Нагадаємо, що у неділю, 27 вересня, в Україні виявили 3 130 випадків коронавірусу. Загалом в країні від початку пандемії зафіксовано 198 634 випадки інфікування COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація