Понад пів сотні заражених за добу: у Південній Кореї коронавірус продовжує поширюватися за межами столиці

Понад пів сотні заражених за добу: у Південній Кореї коронавірус продовжує поширюватися за межами столиці

Фото: Associated Press

Стрімке поширення інфекції зараз спостерігають у місті Ґванджу.

У четвер, 2 липня, у Південній Кореї наявність коронавірусної інфекції COVID-19 підтвердили в іще 54 людей. 

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що інфекцію продовжує поширюватися за межами столиці та охоплює міста, зокрема Ґванджу, де закрили школи та посилили карантинні обмеження після того, як десятки мешканців захворіли на цьому тижні. Лише минулої доби там виявили 22 випадки зараження.

А ще 23 людини інфікувалися в Сеулі, який ще наприкінці травня опинився в центрі нового спалаху COVID-19 на тлі посилення економічної активності та полегшення карантинних обмежень. Нагадаємо, що там зафіксували спалах COVID-19 серед відвідувачів нічних клубів.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 12 904 людини. 282 пацієнти померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад десять тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів.

Перший спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо - читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація