Понад пів сотні хворих педагогів: на Буковині розповіли про ситуацію з коронавірусом у школах

Понад пів сотні хворих педагогів: на Буковині розповіли про ситуацію з коронавірусом у школах

Фото: pixabay.com

Лише у Чернівцях на самоізоляції перебувають 12 шкільних класів та 8 груп для дошкільнят.

Станом на вівторок, 6 жовтня, у Чернівецькій області на COVID-19 хворіють 55 педагогів, 42 учнів, а також 19 співробітників технічного персоналу.

Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація.

Зазначається, що через поширення коронавірусу три буковинські заклади освіти перебувають на карантині, зокрема Спаська та Будинецька гімназії, а також Старобросківецький ліцей у Сторожинецькому районі. Учні тут навчаються дистанційно.

Ще два навчальні заклади — Чудейський НВК та ліцей №3 Чернівецької міської ради — вирішили влаштувати канікули.

Загалом із 390 закладів загальної середньої освіти Буковини за очною формою працюють 313 (80%), за змішаною – 64 (17%). Із 382 дитсадків відкрито 373 (98%). Їх відвідують 16 833 дитини.

Як повідомляє інформагентство "АСС", лише у Чернівцях на коронавірус хворіють 20 дітей та 44 працівники освітніх закладів. Серед них 18 учнів шкіл та двоє дошкільнят. У місті на самоізоляції перебувають 12 шкільних класів, а це 432 учні, а також 8 груп у чотирьох дитсадках (це 73 дитини).

Нагадаємо, у Чернівецькій області коронавірусом повторно захворіли близько 20 осіб. У деяких пацієнтів спостерігалася важка форма COVID-19. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 15 444 людини. Серед них 375 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 8 360 — одужали.

Україна посіла 13 місце серед країн світу за кількістю нових випадків коронавірусу

Україна посіла 13 місце серед країн світу за кількістю нових випадків коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація