Понад 200 тисяч хворих щодня: яка ситуація з коронавірусом у США

Понад 200 тисяч хворих щодня: яка ситуація з коронавірусом у США

Фото: Associated Press

Не надто втішні прогнози озвучують у Білому домі на тлі підготовки до початку масової вакцинації від COVID-19.

У вівторок, 8 грудня, у США загальний показник випадків захворювання на COVID-19 перевищив 15 мільйонів. При цьому нової мільйонної позначки країна сягнула лише за чотири дні.

Про це із посиланням на дані Університету Джона Гопкінса повідомляє CNBC.

За даними видання, щодня позитивні результати тестів на коронавірус отримують понад 200 тисяч американців. Водночас за прогнозами головного інфекціоніста країни Ентоні Фаучі, за 7-10 днів у США спостерігатимуть новий сплеск заражень та госпіталізацій, як наслідок відзначення Дня подяки наприкінці листопада. 

Тим часом добові показники інфікувань продовжують збільшуватися у зв'язку із тим, що чимало американців подорожують напередодні свят та відмовляються дотримуватися протиепідемічних заходів.

Не надто втішні прогнози озвучують і в Білому домі на тлі підготовки до початку масової вакцинації від COVID-19. Експерти заявляють, що щеплення не матимуть значного впливу на кількість госпіталізацій та смертей аж до пізньої весни.

"Нинішня реалізація вакцин не суттєво зменшить поширення вірусів, госпіталізацій або летальних випадків, поки 100 мільйонів американців із супутніми захворюваннями не зможуть повністю імунізуватися, що триватиме до пізньої весни, - повідомила робоча група Білого дому. - Зміни поведінки та агресивна політика пом'якшення наслідків є єдиними широко розповсюдженими інструментами профілактики, якими ми можемо боротися з цим зимовим сплеском".

Водночас Фаучі вважає, що США зможуть взяти пандемію під контроль до "другої половини 2021 року", якщо навесні щеплення від коронавірусу отримає достатня кількість громадян.

Від початку пандемії новим коронавірусом заразилися 15 161 807 американців. З них 286 189 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 5 786 915 - вилікувалися.

Раніше Управління з санітарного нагляду за якістю продовольства та медикаментів міністерства охорони здоров'я США (FDA) підтвердило, що вакцина від коронавірусу, розроблена Pfizer та BioNTech, суттєво захищає від COVID-19. 

Минулого тижня США повідомили про одразу три рекордні показники, пов'язані з пандемією СOVID-19. Також нагадаємо, що особистий адвокат чинного президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані отримав позитивний результат тесту на коронавірус. 

У США подолав коронавірус 104-річний ветеран Другої світової

У США подолав коронавірус 104-річний ветеран Другої світової

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація