Понад 106 тисяч хворих за добу: у ВООЗ заявили про антирекорд зараження коронавірусом у світі

Понад 106 тисяч хворих за добу: у ВООЗ заявили про антирекорд зараження коронавірусом у світі

Загалом кількість інфікованих у світі перевалила за п'ять мільйонів.

Кількість нових виявлених випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 у світі сягнула 106 тисяч.

Це найбільша добова кількість зафіксованих заражень за час пандемії COVID-19, повідомили у середу, 20 травня, у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

В організації зазначили, що зростання цієї цифри в момент, коли розвинені держави потроху послаблюють протиепідеміологічні обмеження внаслідок покращення ситуації, свідчить про ту небезпеку, яку коронавірус становить тепер для бідних держав.

За даними ВООЗ, майже дві третини нових випадків були зареєстровані в чотирьох країнах. Водночас у організації не уточнили, про які саме країни йдеться.

"Нам все ще залишається довгий шлях у подоланні цієї пандемії", - заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, цитує агентство новин AFP.

За його словами, у організації дуже стурбовані зростанням кількості випадків у країнах із низькими та середніми доходами.

За даними порталу Worldometer, який відстежує статистику перебігу пандемії COVID-19, у світі зафіксовано понад п'ять мільйонів випадків зараження SARS-CoV-2. Загальна кількість жертв недуги перевищила 325 тисяч осіб. Водночас майже два мільйони осіб у світі вже одужали від хвороби.

Як повідомлялося, Асамблея Всесвітньої організації охорони здоров’я ухвалила резолюцію із закликом розібратися з причинами пандемії коронавірусу. Документ підтримали одноголосно усі - майже дві сотні держав. Резолюція вимагає дати оцінку тому, як світ зреагував на смертельну недугу й чи зробили країни усе можливе, аби зупинити розповсюдження COVID-19. 

Встановити істину: Асамблея ВООЗ ухвалила резолюцію із закликом розібратися з причинами пандемії

Встановити істину: Асамблея ВООЗ ухвалила резолюцію із закликом розібратися з причинами пандемії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація